χειμερινοί αγώνες κολύμβησης 2020

Εντυπωσίασε με τις  εξαιρετικές επιδόσεις και τα ατομικά ρεκόρ στους χειμερινούς αγώνες Βορείου Ελλάδος 2020 που διεξήχθησαν στο  Ποσειδώνιο κολυμβητήριο  Θεσσαλονίκης, η  αγωνιστική ομάδα κολύμβησης του Ναυτικού Ομίλου Λάρισας.

Στους αγώνες που αποτελούν το μεγαλύτερο κολυμβητικό γεγονός του χειμώνα, έλαβαν μέρος 55 ομάδες με 750 αθλητές.

Ο Ναυτικός Όμιλος Λάρισας εκπροσωπήθηκε από 26 αθλητές και  κατάφερε να τερματίσει στην 10η θέση έχοντας κατακτήσει 13 μετάλλια εκ των οποίων 5 χρυσά 4 αργυρά και 4 χάλκινα.

Το Δ.Σ. του Ομίλου συγχαίρει όλους τους αθλητές για τις επιδόσεις τους ,το ήθος και την αξιοπρέπεια που τους διακρίνει, όπως επίσης και το προπονητικό team κ.Ζήση Οικονόμου και κ.Νικολέτα Κωστομοίρη   για την εξαιρετική δουλειά τους.

Επίσης ευχαριστεί την έφορο της  αγωνιστικής κ. Βασιλική Πιλάτου, για την άψογη σχεδίαση και υλοποίηση της αποστολής και όλους τους γονείς που στήριξαν και συνεχίζουν ακούραστα να στηρίζουν τις προσπάθειες όλων των παιδιών.

Αναλυτικά οι επιδόσεις των αθλητών μας:

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

12 ΘΕΣΗ-ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΑΙ∆ΩΝ

12 ΘΕΣΗ-ΘΕΟ∆ΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

100m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

5 ΘΕΣΗ-ΓΚΙΝΤΕΡΣΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α

2 ΘΕΣΗ-ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΛΗ

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

6 ΘΕΣΗ- ΓΡΟΖΙ∆ΟΥ ∆ΕΣΠΟΙΝΑ

8 ΘΕΣΗ-ΝΙΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

4 ΘΕΣΗ- ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

1 ΘΕΣΗ- ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

50m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α - ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

23 ΘΕΣΗ- ΤΣΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

2 ΘΕΣΗ- ΜΑΝΙ∆Η ΕΥΜΟΡΦΙΑ

200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

1 ΘΕΣΗ- ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

9 ΘΕΣΗ- ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΑΙ∆ΩΝ

6 ΘΕΣΗ- ΘΕΟ∆ΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

200m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

5 ΘΕΣΗ- ΓΚΙΝΤΕΡΣΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

1. ΘΕΣΗ-ΓΡΟΖΙ∆ΟΥ ∆ΕΣΠΟΙΝΑ

                ΝΑΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ

                ΜΑΝΙ∆Η ΕΥΜΟΡΦΙΑ

                ΝΙΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ

4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΙ∆ΩΝ

6. ΘΕΣΗ-ΘΕΟ∆ΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

                ΖΑΓΚΟΤΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

                ΓΚΙΝΤΕΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

              ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

4 x 200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

3 ΘΕΣΗ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

               ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

               ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

               ΛΟΥΤΡΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΕΦΗΒΩΝ

8 ΘΕΣΗ- ΛΕΟΝΤΙΑ∆ΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΑΙ∆ΩΝ

12 ΘΕΣΗ- ΘΕΟ∆ΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

8 ΘΕΣΗ- ΓΚΙΝΤΕΡΣΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

26 ΘΕΣΗ- ΖΥΓΟΤΕΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

50m ΠΡΟΣΘΙΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

10 ΘΕΣΗ- ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α - ΠΑΙ∆ΩΝ

6 ΘΕΣΗ-ΓΚΙΝΤΕΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

8 ΘΕΣΗ- ΖΑΓΚΟΤΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

3 ΘΕΣΗ-ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α - ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

8 ΘΕΣΗ-ΤΣΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ

200m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

6 ΘΕΣΗ-ΝΙΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ

400m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

4 ΘΕΣΗ- ΜΑΝΙ∆Η ΕΥΜΟΡΦΙΑ

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ mixed

7. ΘΕΣΗ-∆ΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

                ΓΚΑΝΑΒΑ ΑΝΘΗ

                ΘΕΟ∆ΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

                 ΖΑΓΚΟΤΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

4Χ100 ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ mixed

4. ΘΕΣΗ-ΓΚΙΝΤΕΡΣΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

               ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

               ΛΑΖΑΡΙ∆Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

               ΝΑΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΕΦΗΒΩΝ

7 ΘΕΣΗ- ΛΕΟΝΤΙΑ∆ΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

2 ΘΕΣΗ- ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

50m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

4 ΘΕΣΗ- ΝΑΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΙ∆ΩΝ

6 ΘΕΣΗ- ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

6 ΘΕΣΗ- ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

10 ΘΕΣΗ- ΛΟΥΤΡΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

5 ΘΕΣΗ- ΣΙΝΑΝΙ ΑΓΓΕΛΟΣ

100m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

5 ΘΕΣΗ- ∆ΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

14 ΘΕΣΗ- ΓΚΑΝΑΒΑ ΑΝΘΗ

100m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

12 ΘΕΣΗ- ΛΑΖΑΡΙ∆Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΕΦΗΒΩΝ

10 ΘΕΣΗ- ΛΕΟΝΤΙΑ∆ΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

1 ΘΕΣΗ- ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

2 ΘΕΣΗ- ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

4 ΘΕΣΗ- ΓΡΟΖΙ∆ΟΥ ∆ΕΣΠΟΙΝΑ

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΙ∆ΩΝ

9 ΘΕΣΗ-ΘΕΟ∆ΩΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

               ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

               ΓΚΙΝΤΕΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

               ΖΑΓΚΟΤΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

4 ΘΕΣΗ-ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

               ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

               ΛΟΥΤΡΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

                  ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

10 ΘΕΣΗ-∆ΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

                 ΤΣΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ

                 ΓΚΑΝΑΒΑ ΑΝΘΗ

                 ΖΥΓΟΤΕΓΟΥ ΜΑΡΙΑ

4 x 100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

4 ΘΕΣΗ-ΜΑΝΙ∆Η ΕΥΜΟΡΦΙΑ

               ΓΡΟΖΙ∆ΟΥ ∆ΕΣΠΟΙΝΑ

               ΝΑΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ

               ΨΥΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΡΙΦΥΛΗ

50m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΙ∆ΩΝ

4 ΘΕΣΗ- ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

50m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

5 ΘΕΣΗ- ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

9 ΘΕΣΗ- ΛΟΥΤΡΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

50m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

7 ΘΕΣΗ- ΣΙΝΑΝΙ ΑΓΓΕΛΟΣ

50m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

5 ΘΕΣΗ- ∆ΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

13 ΘΕΣΗ- ΓΚΑΝΑΒΑ ΑΝΘΗ

50m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

9 ΘΕΣΗ- ΝΑΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ

12 ΘΕΣΗ- ΛΑΖΑΡΙ∆Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

100m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α - ΠΑΙ∆ΩΝ

13 ΘΕΣΗ- ΖΑΓΚΟΤΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

23 ΘΕΣΗ- ΓΚΙΝΤΕΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

100m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

6 ΘΕΣΗ- ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

100m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α - ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

12 ΘΕΣΗ- ΤΣΟΓΚΑ ΜΑΡΙΑ

100m ΠΕΤΑΛΟΥ∆Α - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

8 ΘΕΣΗ- ΝΙΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ

800m EΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

1 ΘΕΣΗ- ΝΙΣΥΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α

3 ΘΕΣΗ- ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΛΗ

1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

4 ΘΕΣΗ- ΜΑΝΙ∆Η ΕΥΜΟΡΦΙΑ

100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

4 ΘΕΣΗ- ΝΑΝΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΑΙ∆ΩΝ

13 ΘΕΣΗ-ΓΚΙΝΤΕΡΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

14. ΘΕΣΗ-ΖΑΓΚΟΤΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Α

4 ΘΕΣΗ- ΛΙΑΚΟΥ ΕΛΛΗ

400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

4 ΘΕΣΗ- ΓΡΟΖΙ∆ΟΥ ∆ΕΣΠΟΙΝΑ

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΙ∆ΩΝ

7 ΘΕΣΗ- ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

7 ΘΕΣΗ- ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

8 ΘΕΣΗ-ΛΟΥΤΡΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Β

4 ΘΕΣΗ- ΣΙΝΑΝΙ ΑΓΓΕΛΟΣ

200m ΥΠΤΙΟ - ΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ

8 ΘΕΣΗ- ∆ΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

10 ΘΕΣΗ- ΓΚΑΝΑΒΑ ΑΝΘΗ

200m ΥΠΤΙΟ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

7 ΘΕΣΗ- ΛΑΖΑΡΙ∆Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

13 ΘΕΣΗ- ΨΥΛΛΑ ΙΩΑΝΝΑ ΕΡΙΦΥΛΗ

15 ΘΕΣΗ- ΜΠΕΖΑΤΙ ΣΟΦΙΑ

4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ - ΠΑΜΠΑΙ∆ΩΝ Α

3 ΘΕΣΗ-ΛΟΥΤΡΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

              ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

              ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  

              ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4 x 100m ΜΙΚΤΗ ΟΜΑ∆ΙΚΗ - ΠΑΓΚΟΡΑΣΙ∆ΩΝ Β

6 ΘΕΣΗ-ΛΑΖΑΡΙ∆Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

               ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

               ΝΙΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ

               ΜΑΝΙ∆Η ΕΥΜΟΡΦΙΑ