Η προαγωνιστική ομάδα στο ΟΑΚΑ

Η προ-αγωνιστική ομάδα του συλλόγου μας αναχώρησε γεμάτη αισιοδοξία και δίψα για διακρίσεις,για την Αθήνα και την συμμετοχή της στην μεγαλύτερη διοργάνωση εκτός Θεσσαλίας με 1500 συμμετέχοντες,το "4ο Τρόπαιο ΠΑΟ ,στο ΟΑΚΑ. Σε ένα γήπεδο-κόσμημα για πρώτη φορά ο Ναυτικός Όμιλος Λάρισας θέλει να διεκδικήσει διακρίσεις. Ο Πρόεδρος  και το ΔΣ  εύχονται ολόψυχα καλή επιτυχία  και καλή δύναμη στους αθλητές και τους προπονητές μας κ. Γεωργίου,κ. Ζαχαρακοπουλου και κ. Παπαναγιώτου.

Με Όρια Προεθνικής !!!!!!!!!!!!!!!!! στη Θεσσαλονίκη

Με απίστευτες επιδόσεις τελείωσε η ημερίδα ορίων στην Λάρισα. Οι αθλητές του Ναυτικού Ομίλου Λάρισας έχοντας την καθοδήγηση των προπονητών τους απέδειξαν για άλλη μια φορά ότι με  σωστή προετοιμασία και με τη σωστή και μεθοδική προπόνηση οι κόποι ανταμείβονται.

27 Αθλητές!!!!!!! είναι έτοιμοι να ακολουθήσουν την αποστολή στους χειμερινούς αγώνες Βορείου Ελλάδος ,αριθμός που δείχνει την δυναμική του Πολυνίκη Συλλόγου και την εξαιρετική δουλειά που κάνουν αθλητές,προπονητές και ιατρικό team για να ξεπεράσουν τους εαυτούς τους.

Αξιοσημείωτο είναι το γεγονός ότι οι αθλητές του Ναυτικού Συλλόγου Λάρισας Γεώργιος Μουστάκας με 1.01.33,80 και Έλλη Λιάκου με 1.06.18,87 στα 5000μ έχουν πλέον ΌΡΙΟ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ.

Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. του ιστορικού συλλόγου εξέφρασαν τα συγχαρητήρια τους σε όλο το τμήμα της αγωνιστικής κολύμβησης και προέτρεψαν όλους τους αθλητές να εντείνουν τις προσπάθειες τους ενόψει των επικείμενων αγώνων.

10α Νικητήρια 2020-Δρέπουν τους καρπούς των κόπων τους

Με εξαιρετική επιτυχία στέφθηκε η παρουσία του Ναυτικού Ομίλου Λάρισας στους κολυμβητικούς αγώνες «10α ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2020»

Ο Πολυνίκης σύλλογος κατετάγη 2ος ανάμεσα σε 18 συλλόγους από όλη την Ελλάδα λαμβάνοντας  μέρος με 58 αθλητές στην προ αγωνιστική κατηγορία και με 36 αθλητές στην Αγωνιστική κατηγορία. Οι αθλητές του Ναυτικού ομίλου Λάρισας όντως σε εξαιρετική κατάσταση διέπρεψαν με τις επιδόσεις τους, την μαχητικότητα τους, και φυσικά με το ήθος τους και κατάφεραν να κερδίσουν το ζεστό χειροκρότημα όλων των παρευρισκόμενων. Τα χαμόγελα στα πρόσωπα των αθλητών ήταν η μεγαλύτερη επιβράβευση για τους προπονητές του Ν.Ο.Λ, ωστόσο  η λήξη την αγωνιστικών υποχρεώσεων βρήκε τους αθλητές του Ομίλου με 112 μετάλλια  τα οποία είναι 43 χρυσά 37 αργυρά και 32 χάλκινα  κάνοντας έτσι την φετινή συγκομιδή ακόμη μεγαλύτερη.

Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ του Ναυτικού ομίλου Λάρισας συγχαίρει και ευχαριστεί  τους προπονητές Ν. Γεωργίου, Η. Παπαναγιώτου, Στ. Ζαχαρακοπούλου , Ζ. Οικονόμου, Ν. Κωστομοίρη και ιδιαίτερα όλους τους αθλητές του συλλόγου τους οποίους και  προτρέπει να συνεχίσουν έτσι ώστε να δίνουν το φωτεινό παράδειγμα για τους μικρούς μας φίλους και να αναδεικνύουν το «ευ αγωνίζεσθαι» που είναι και η φιλοσοφία του Ναυτικού Ομίλου Λάρισας.

Οι επιδόσεις των αθλητών μας αναλυτικά είναι:

ΠΡΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

10α ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2020 ΑΤΟΜΙΚΑ

9 ΕΤΩΝ ΑΓΟΡΙΑ

ΧΑΛΚΙΝΑ

Γελαλής Κ. 50μ Πεταλούδα

10 ΕΤΩΝ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΧΡΥΣΑ

Κουφοδήμος Δ. 100μ Ύπτιο

Κατσαντώνης Φ. 50μ  Ύπτιο & 200μ Ελεύθερο

Νιανιοπούλου Μ. 50μ Πεταλούδα & 200μ Μ. Ατομική

Νούλα Β. 200μ Ελεύθερο

ΑΣΗΜΕΝΙΑ

Στεργίου Κ. 50μ Ελεύθερο

Πατσώνης Ασ. 50μ Πρόσθιο & 50μ Ύπτιο

Τσόγκας Ορ. 100μ Πρόσθιο

Νούλα Β. 50μ Ύπτιο

Παπαγεωργίου Ι. 50μ Ελεύθερο

Χατζηνίκου Αν. 100μ Ύπτιο

ΧΑΛΚΙΝΑ

Κουφοδήμος Δ. 100μ Ελεύθερο

Κορδάμπαλου Ζ. 200μ Μ. Ατομική

11 ΕΤΩΝ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΧΡΥΣΑ

Καρατόλιας Αθ. 100μ Ύπτιο & 200μ Ελεύθερο

Τσαούσι Δ. 50μ Πεταλούδα, 100μ Πεταλούδα & 400μ Ελεύθερο

Νυσιρίου Ν. 50μ Υπτιο

Λιάκου Ζ. 50μ Ελεύθερο & 100μ Ελεύθερο

Τζανακούλη Κλ. 200μ Ελεύθερο, 100μ Ύπτιο & 200μ Ύπτιο

ΑΣΗΜΕΝΙΑ

Ρίζος Δ. 200μ Ύπτιο & 200μ Μ. Ατομική

Λιάκου Ζ. 200μ Πρόσθιο

ΧΑΛΚΙΝΑ

Ρίζος Δ. 400μ Ελεύθερο                                 

Καρατόλιας Αθ. 50μ Πεταλούδα

Νυσιρίου Ν. 200μ Μ. Ατομική

12 ΕΤΩΝ ΑΓΟΡΙΑ-ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΧΡΥΣΑ

Κουφοδήμος Αθ. 200μ Ύπτιο

Νάτσιου Ειρ. 200μ Ύπτιο, 200μ Μ. Ατομική & 400μ Ελεύθερο

Μίχου Ε. 100μ Ύπτιο & 200μ Ελεύθερο

ΑΣΗΜΕΝΙΑ

Ζαβλανός Ι. 50μ Ύπτιο & 200μ Ύπτιο

Μίχου Ε. 100μ Ελεύθερο

ΧΑΛΚΙΝΑ

Κατσαντώνης Δ. 100μ Ύπτιο

Κανελλίδης Χρ. 50μ Ύπτιο

Βολιώτη Λ. 50μ Πεταλούδα

Μουστάκα Ιφ. 100μ Πρόσθιο

Λουτρίδη Αν. 200μ Ελεύθερο

ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΕΣ

ΧΡΥΣΑ

4 Χ 50μ MIXED Ελεύθερο

 9-10 ετών

Κατσαντώνης Φ.- Κουφοδήμος Δ.- Νούλα Β.- Κορδάμπαλου Ζ.

11-12 ετών

Νάτσιου Ειρ.- Μίχου Ευαγ.- Γελαλής Ν.- Ζαβλανός Ι.       

4 Χ 50μ MIXED Μ. Ομαδική

9-10 ετών

Νιανιοπούλου Μ.- Νούλα Β.- Κατσαντώνης Φ.- Κουφοδήμος Δ.

11-12 ετών

Νάτσιου Ειρ.- Τσαούσι Δ.-Γελαλής Ν.- Κουφοδήμος Α.   

ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ

10α ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2020 ΑΤΟΜΙΚΑ

Παγκορασίδες- Παμπαίδες  Β΄

ΧΡΥΣΑ

ΓΡΟΖΙΔΟΥ Δ.  800μ ελεύθερο

ΜΑΝΙΔΗ Ε.     100μ ελεύθερο

ΝΙΣΥΡΙΟΣ Ι. 200μ πεταλούδα

ΣΙΝΑΝΙ Α. 50μ & 100μ ύπτιο

ΑΣΗΜΕΝΙΑ

ΝΑΝΟΥΛΗ Ε. 400μ ελεύθερο

ΓΡΟΖΙΔΟΥ Δ.  200μ ελεύθερο

ΝΙΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ Ζ.  200μ πεταλούδα

ΓΚΙΝΤΕΡΣΟΣ ΟΡ.   50μ  & 100 & 200μ πρόσθιο

ΝΙΣΥΡΙΟΣ Ι. 100μ πεταλούδα & 400 Μικτή

ΣΙΝΑΝΙ Α. 100 ελεύθερο

ΧΑΛΚΙΝΑ

ΜΑΝΙΔΗ Ε.     100μ υπτιο

ΣΟΥΛΟΥΚΟΥ ΕΥ. 50μ πρόσθιο & 200 Μικτή

ΝΑΝΟΥΛΗ Ε.  200μ ελεύθερο

ΝΙΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ Ζ.  400μ ελεύθερο

ΝΙΑΝΙΟΠΟΥΛΟΥ Κ.  200μ πεταλούδα

ΛΑΖΑΡΙΔΗ Κ.  200μ υπτιο

Παγκορασίδες-Παμπαίδες Α΄

ΧΡΥΣΑ

ΛΙΑΚΟΥ Ε.       400μ Μικτή

ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ Γ. 1500μ ελεύθερο & 100μ & 200μ πεταλούδα

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 50μ ελεύθερο

ΑΣΗΜΕΝΙΑ

ΛΙΑΚΟΥ Ε.  100μ  πεταλούδα & 200μ πρόσθιο

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Θ. 50μ  πεταλούδα & 100μ πρόσθιο

ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ Π.  50μ ελεύθερο

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Γ.  50μ ύπτιο

ΧΑΛΚΙΝΑ

ΤΣΕΡΤΙΚΙΔΟΥ Ζ.  50μ ύπτιο

ΛΟΥΤΡΙΔΗΣ Ι.  50μ ύπτιο

ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ Γ.  200μ ύπτιο

Κορασίδες-Παίδες

ΧΡΥΣΑ

ΘΕΟΔΩΡΗΣ Π. 50μ πρόσθιο

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Κ.  50μ & 200μ υπτιο

ΑΣΗΜΕΝΙΑ

ΔΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.   50μ πεταλούδα 

ΤΣΟΓΚΑ Μ.  100μ & 200μ πεταλούδα

ΘΕΟΔΩΡΗΣ Π. 200μ πρόσθιο

ΖΑΓΚΟΤΗΣ Δ. 100μ υπτιο

ΓΚΙΝΤΕΡΣΟΣ Ι. 200μ πεταλούδα

ΧΑΛΚΙΝΑ

ΔΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.   100μ πεταλούδα  & 100μ ελεύθερο

ΖΑΓΚΟΤΗΣ Δ. 400 Μικτή

Νεανίδων-εφήβων

ΧΡΥΣΑ

ΘΕΟΔΩΡΗ Β.  50μ πεταλούδα 

ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ Α.  50μ ελεύθερο & 50μ πεταλούδα

ΑΣΗΜΕΝΙΑ

ΘΕΟΔΩΡΗ Β.  100μ πεταλούδα 

ΦΡΑΓΚΟΓΟΥΛΑ ΕΥ.  50μ ύπτιο

ΧΑΛΚΙΝΑ

ΘΕΟΔΩΡΗ Β.  200μ πεταλούδα  & 200 Μικτή

ΦΡΑΓΚΟΓΟΥΛΑ Π.  200μ υπτιο

ΦΡΑΓΚΟΓΟΥΛΑ ΕΥ.  50μ & 100μ ελεύθερο

ΓΚΑΝΑΒΑ Α.  100μ & 200μ υπτιο

ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ Α. 200μ πρόσθιο

ομαδικα

4Χ50μ Μικτή ομαδική MIXED- ΑΣΗΜΕΝΙΟ

ΔΗΜΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.- ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ Α- ΤΣΟΓΚΑ Μ- ΘΕΟΔΩΡΗΣ Π.

4Χ50μ ελεύθερο MIXED-ΧΑΛΚΙΝΟ

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ Κ-ΦΡΑΓΚΟΓΟΥΛΑ ΕΥ-ΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ Α-ΛΙΑΚΟΥ Ε.

Επίσης συμμετείχαν οι αθλητές:

Καρυωτη Α, Ντανικα Β, Δημηρόπουλος Λ, Μαγγας Ο, Βασιλείου Β, Μπιλλης , Παπαχρήστος Σ, Μπλιαμπλιας , Τσιτσωνης , Τσελέπης, Τσιμπίδας Γ, Παπαϊωάννου Ε, Πατσιας , Γιδαρη, Γρουτσου Ε, Γρουτσου Ζ, Γκανατσιος- Γκανατσιου , Κοντοκωστας , Λούκας Α, Καρατολιας , Παπαδημητρίου, Σακελλαρίου Σ, Παλάσκας Θ, Παπαγεωργίου Μ, Μουστάκα Φ, Τρουμπουκη Μ, Τρουμπουκης Α, Ψύλλα Α. Ζυγοτέγου Μ. Τόπη Στ. Ζμπήτα Χρ. Μπεζάτι Σ. Μπουτίνου Μ. Μπουτίνου Π.Παπαγεωργίου Κ. Ψύλλα Ι.

 

Αγωνιστική ομάδα κολύμβησης 2019 - Μια πολύ καλή χρονιά

Μια πολύ καλή χρονιά μπορεί να χαρακτηριστεί το 2019 για τον πολυνίκη σύλλογο.  Στο πανελλήνιο πρωτάθλημα κολύμβησης  Αγωνιστικών κατηγοριών την φετινή χρονιά τερμάτισε 34ος με 166 βαθμούς σε σύνολο 122 συλλόγων.

Ο Ναυτικός Όμιλος Λάρισας έχοντας στο  ενεργητικό του περισσότερους από 30 αθλητές στην Αγωνιστική ομάδα του, κατάφερε  για ακόμη μια φορά να επικρατήσει και να τερματίσει πρώτος ,στο νομό Λάρισας, με μεγάλη διαφορά από τον δεύτερο, και τρίτος στη Θεσσαλία.

Αποχαιρετώντας το 2019 ο πρόεδρος και το Δ.Σ. του Ναυτικού Ομίλου ευχαριστούν θερμά και συγχαίρουν τους αθλητές το προπονητικό Team καθώς και την ιατρική ομάδα για το ήθος την μαχητικότητα και την αποφασιστικότητα που επέδειξαν προκειμένου να αναδείξουν το άθλημα της κολύμβησης.Επίσης ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους τους αφανείς ήρωες, τους γονείς, που αγόγγυστα συνεισέφεραν ώστε οι αθλητές μας να έχουν πάντα τα καλύτερα εφόδια για να πρωταγωνιστούν.

Για να δείτε την τελική κατάταξη

Πατήστε εδώ: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

Επέστρεψε η Αγωνιστική Ομάδα

Με τις βαλίτσες γεμάτες αναμνήσεις καθώς και μετάλλια  επέστρεψε στο σπίτι της η αγωνιστική ομάδα του Ναυτικού ομίλου Λάρισας, που ολοκλήρωσε τις αγωνιστικές υποχρεώσεις της και τελείωσε την προετοιμασίας της στο Pirot(SRB)

Ευχαριστημένος δήλωσε ο προπονητής κ.Ζήσης Οικονόμου διότι οι  αθλητές μας μικροί και μεγάλοι κέρδισαν επάξια τον σεβασμό και τον θαυμασμό όλων όσων συμμετείχαν στους αγώνες Sveti Nikola. Αναλυτικά οι αθλητές του Ναυτικού ομίλου σύμφωνα με τα πρότυπα της ομοσπονδίας της Δημοκρατίας της Σερβίας κέρδισαν 3 αργυρά και 2 χάλκινα  μετάλλια.

Τα μετάλλια απονεμήθηκαν από το μέλος της Σερβικής ομοσπονδίας ως εξής:

 ΑΓΩΝΙΣΜΑ  ΘΕΣΗ
 DIMIROPOULOU, Eleni  Women, 50m Backstroke Silver
 THEODORIS, Panos  Men, 400m Medley Silver
 LIAKOU, Elli  Women, 200m Medley Silver
 MOUSTAKAS, Giorgos  Men, 200m Butterfly  bronze
 Naytikos Omilos Larisa 1  Mixed, 4 x 50m Freestyle bronze

Την Μικτή ομάδα αποτελούσαν οι :KATSANTONIS, Konstantinos , MANIDI, Efi ,THEODORIS, Panos ,LIAKOU, Elli.

Εξαιρετική ήταν όλη η αποστολή καθώτι τα αποτελέσματα σύμφωνα με τα πρότυπα της Ελληνικής Ομοσπονδίας ήταν πέραν των προσδοκιών.Οι αθλητές μας κατάφεραν κατα πολύ να υπερισχύσουν των υπολοίπων αθλητών ακόμα και στούς μικρούς.Οι θέσεις που κατέλαβαν είναι ως εξής:

Λιάκου Ε  1 (400 ελεύθερο-200 μικτή -100 ελεύθερο )
 Μανίδη Ε  5  (400 ελεύθερο-200 ύπτιο) , 3 (100 ελεύθερο), 9 (200 ελευθερο)
 Κατσαντώνης Κ  1 ( 50 ύπτιο- 100 ύπτιο), 3 (200 ύπτιο), 2 (50 πεταλούδα)
 Λουτρίδης Ι  5 (400 ελεύθερο) , 1 ( 50 ύπτιο- 100 ύπτιο), 2 (200 ύπτιο)
 Σινανι Α  3 ( 50 ύπτιο- 200 ύπτιο), 5 (100 ύπτιο), 12 (100 ελεύθερο)
 Κατσαντώνης Δ  11 (50 ύπτιο-50 ελεύθερο), 18 (100 ελεύθερο), 9 (100 ύπτιο) 
Κωστόπουλος Θ 3 (50 ελεύθερο), 1 (100 πρόσθιο-200 πρόσθιο),2 (50 πρόσθιο)
Τσερτικιδου Ζ  3 (50 ύπτιο), 6 (50 ελεύθερο), 4 (100 ελεύθερο)
Νανιοπουλου Λ  7 (50 ελεύθερο), 4 (200 πεταλούδα), 6 (200 πρόσθιο),3 (100 πρόσθιο)
Θεοδωρης Π  1 (100 πρόσθιο-200 πρόσθιο-200 μικτή-400 μικτή)
Νισύριος Ι  2 (200 μικτή), 4 (100 ελεύθερο), 5 (200 ελεύθερο)
Γροζίδου Δ  3 (200 μικτή), 4 (100 ελεύθερο), 3 (200 πεταλούδα), 5 (100 πεταλούδα)
Κορδάμπαλου Ζ  1 (50 ύπτιο), 2 (100 ελεύθερο)
Δημηροπούλου Ε  2 (50 ύπτιο), 3 (200 ύπτιο-50 πεταλούδα)
 Μουστάκας Γ  3 (400 ελεύθερο),1 (1500 ελεύθερο-200 πεταλούδα), 2  (100 πεταλούδα)
Νανιοπουλου Ζ  2 (800 ελεύθερο),4 (200 πεταλούδα-100 πεταλούδα), 5 (50 πεταλούδα)
Νανιοπουλου Μ  1 (100 πρόσθιο-100 ύπτιο)
Κατσαντώνης Φ  1 (100 ύπτιο), 3 (50 ελεύθερο)

 

4ο Τρόπαιο ΠΑΟ

Ο Ναυτικός Όμιλος Λάρισας ανακοινώνει και επίσημα την συμμετοχή του στο "4Τρόπαιο ΠΑΟ "που διοργανώνει ο παναθηναϊκός σύλλογος.

Τα μέλη του Δ.Σ. λόγω της εξαιρετικά πολυάριθμης αποστολής μερίμνησαν για την έγκαιρη οργάνωση της αποστολής τόσο για τους αθλητές του όσο και για τους γονείς τους.

Η προαγωνιστική ομάδα που για πρώτη φορά θα συναγωνισθεί με άλλους αθλητές σε τόσο υψηλό επίπεδο προπονείται  με εντατικούς ρυθμούς και θα συμμετέχει με 39 αθλητές και όλο το προπονητικό Team.

Ο Πρόεδρος και τα μέλη του Δ.Σ. ευχαριστούν όσους εργάστηκαν για το σκοπό αυτό και εύχεται στην ομάδα μας καλή επιτυχία!!!

 

Winter is coming……… in Nis Medjunarodni Mitinig Sveti Nikola 2019

Σε εξαιρετική κατάσταση και με εφόδια την πολύ καλή ψυχολογία ξεκινάει το Σάββατο 21/12/19 η αγωνιστική ομάδα του Ναυτικού Ομίλου Λάρισας τις υποχρεώσεις της στο εξωτερικό.

Οι 14 αθλητές συνοδευόμενοι από τον Head Coach κ. Ζήση Οικονόμου, assistant coach κ. Γεωργία Γκαμζέλα ,Β. Φυσιοθεραπευτή κ. Σπύρο Κορδάμπαλο και τον Πρόεδρο του Ναυτικού Ομίλου κ. Γεώργιο Κατσαντώνη αναχωρούν την Παρασκευή 20/12/19 για το Nis,Serbia.

Η αγωνιστική ομάδα θα λάβει μέρος στο Sveti Nikola 2019 mitinig όπου μεταξύ άλλων σκοπός είναι η εξαγωγή συμπερασμάτων για την καλύτερη συνέχιση της προετοιμασίας στο Pirot,Serbia.

Ο Ναυτικός Όμιλος Λάρισας τα τελευταία χρόνια έχοντας υψηλούς στόχους αυξάνει τα επίπεδα προπόνησης και αγώνων προετοιμάζοντας τους μελλοντικούς πρωταθλητές έτσι ώστε να ανταπεξέλθουν καθ’ όλη την χρονιά

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ-ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 23/12-29/12

ΔΕΥΤΕΡΑ 16:50 - 17:30, 17:30 - 18:10, 18:10 - 18:50
ΤΡΙΤΗ ΑΡΓΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΡΓΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ ΑΡΓΙΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:10 - 18:50, 18:50 - 19:30
ΣΑΒΒΑΤΟ 10:40 - 11:20, 11:20 - 12:00
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΓΙΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΜΙΚΡΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 30/12-5/1

ΔΕΥΤΕΡΑ 16:50 - 17:30, 17:30 - 18:10, 18:10 - 18:50
ΤΡΙΤΗ ΑΡΓΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΡΓΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 16:50 - 17:30, 17:30 - 18:10, 18:10 - 18:50
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 17:30 - 18:10, 18:10 - 18:50, 18:50 - 19:30
ΣΑΒΒΑΤΟ 10:40 - 11:20, 11:20 - 12:00
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΓΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΡΓΙΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 23/12-29/12

  ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΖΑΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18:00 - 20:00 17:00 - 18:30, 18:30 - 20:00 17:00 - 18:00, 18:00 - 19:00, 19:00 - 20:00
ΤΡΙΤΗ 10:00 - 12:00 10:00 - 12:00 ΑΡΓΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΡΓΙΑ ΑΡΓΙΑ ΑΡΓΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ ΑΡΓΙΑ ΑΡΓΙΑ ΑΡΓΙΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10:00 - 12:00, 18:00 - 19:30 18:00 - 20:00 18:00 - 19:00, 19:00 - 20:00
ΣΑΒΒΑΤΟ 10:00 - 12:00 10:00 - 12:00 ΑΡΓΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΓΙΑ ΑΡΓΙΑ ΑΡΓΙΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΙΣΙΝΑΣ 30/12- 6/1

  ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ-ΖΑΧΑΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΝΔΑΛΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 10:00 - 12:00, 18:00 - 20:00 18:30 - 20:00 18:00 - 19:00, 19:00 - 20:00
ΤΡΙΤΗ 10:00 - 12:00 10:00 - 12:00 ΑΡΓΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΡΓΙΑ ΑΡΓΙΑ ΑΡΓΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 18:00 - 20:00 18:00 - 20:00 18:00 - 19:00, 19:00 - 20:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18:00 - 19:00 18:00 - 19:00 18:00 - 19:00, 19:00 - 20:00
ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2020 ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2020 11:00 - 12:00
ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2020 ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2020 ΑΡΓΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΡΓΙΑ ΑΡΓΙΑ ΑΡΓΙΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 23/12-29/12 :: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ-ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 - 18:00
ΤΡΙΤΗ 08:00 - 10:00
ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΡΓΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ ΑΡΓΙΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08:00 - 10:00, 16:00 - 18:00
ΣΑΒΒΑΤΟ 08:00 - 10:00
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΓΙΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 30/12-6/1 :: ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ- ΚΩΣΤΟΜΟΙΡΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 08:00 - 10:00, 16:00 - 18:00
ΤΡΙΤΗ 08:00 - 10:00
ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΡΓΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 08:00 - 10:00, 16:00 - 18:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 08:00 - 10:00, 16:00 - 18:00
ΣΑΒΒΑΤΟ ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2020
ΚΥΡΙΑΚΗ ΝΙΚΗΤΗΡΙΑ 2020
ΔΕΥΤΕΡΑ ΑΡΓΙΑ

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ 27/12 - 3/1 :: ΑΝΤΩΝΙΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16:00 - 17:00
ΣΑΒΒΑΤΟ ΑΡΓΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΡΓΙΑ
ΔΕΥΤΕΡΑ 16:00 - 17:00
ΤΡΙΤΗ ΑΡΓΙΑ
ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΡΓΙΑ
ΠΕΜΠΤΗ 16:00 - 17:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 16:00 - 17:00
ΝΟ Λάρισας
ΝΟ Λάρισας

Ο ΝΟΛ (Ναυτικός Όμιλος Λάρισας) ιδρύθηκε το 1980 στη Λάρισα, με σκοπό την διάδοση και σωστή εκμάθηση της κολύμβησης, της υδατοσφαίρισης και της καλλιτεχνικής κολύμβησης στην Ελλάδα.